EN
Hakkımızda

Bir ARI MEDİKAL markası olan ARILAB  ;

Arı Medikal Tıbbı Gereçler San.ve Tic.Ltd.Şti. ticari ünvanı ile , 1990 yılında faaliyetine Medikal Tıbbi Ürünler alanında mikro düzeyde başlamış, ilerleyen yıllarda bu alanda gelişimini tamamlamıştır. 1999 yılı firmamızın laboratuar alanında faaliyete başlaması ve ana çalışma konusunun oluşması için önemli bir tarih olmuştur. Bu tarihten sonra laboratuar cihazları, laboratuar kimyasalları ve sarf malzemeleri konusunda ilerleyişini sürdürerek gelmiştir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve % 100 güven ilkelerine bağlılığı sayesinde her yıl büyüyerek ve gelişmeye devam ederek,  günümüzde 20 den fazla çalışanı, yaklaşık 1000 m2 Ofis, Lojistik ve Depo alanı ile fiziki altyapısına ulaşmıştır.

 

Kendi alanlarında dünya lideri konumunda olan Sigma Aldrich, Qiagen, Merck Millipore, Oxoid, Biomerieux, Agilent , Beckman Coulter, Leica gibi bir çok firmanın Doğu Anadolu ve Doğu Karadeniz bölge temsilciliğini başarı ile sürdüren firmamız,  Erzurum merkezli tüm sektörler değerlendirildiğinde ilk 20 şirket arasında , Medikal alanında ilk 3 ve Laboratuar ürünleri alanında ilk sırayı alma başarısını göstermiştir.

 

Firmamızın , sektörel alanda daha başarılı olabilmesi adına yatırımlar yapılarak, özel bir yazılım (Pegasoft ) tasarlanmış ve başarı ile kullanılmaya başlanmıştır. Bununla beraber  ISO 9001-2000 Kalite Yönetimi Sistemi Programına dahil olunmuş ve başarı ile tamamlanarak, standardın kurallarına göre şirket yapılanması sağlanmış , TSE standartlarına uygun teknik servis birimi oluşturulmuş ve İş güvenliği yasalarına göre fiziki şartları sağlayarak uluslararası standartları kendine ilke edinmiştir.

 

Firmamız 2013 yılından itibaren patentli ARILAB markası ile logo değişimine gitmiş ve Arı Medikal Tıbbı Gereçler San.ve Tic.Ltd.Şti. ticari ünvanı ile faaliyetlerine devam etmektedir.