Hakkımızda

Bir ARI MEDİKAL markası olan ARILAB  ;
1990 yılında faaliyetine Medikal Tıbbi Ürünler alanında mikro düzeyde başlamış, ilerleyen yıllarda bu alanda gelişimini tamamlamıştır. 1999 yılı firmamızın laboratuvar alanında faaliyete başlaması ve ana çalışma konusunun oluşması için önemli bir tarih olmuştur. 
 
2010 yılında başlayan Qiagen partnerliği ile ana çalışma konusu Laboratuvar hizmetleri ve işletmeciliği olarak ülkemizin 20'den fazla şehrinde bu hizmetlerine devam etmektedir.
 
Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve % 100 güven ilkelerine bağlılığı sayesinde her yıl büyüyerek ve gelişmeye devam ederek,  Ankara, Erzurum, Samsun şubeleri ile günümüzde 50 den fazla çalışanı ile faaliyetlerine devam etmektedir.
 
Kendi alanlarında dünya lideri konumunda olan Qiagen, Beckman Coulter, Diapro, Agilent , Leica, Sigma Aldrich,  Merck Millipore, Oxoid, Biomerieux, Stryker,Abbott Hospira,  gibi bir çok firmanın İç anadolu, Trakya, Doğu Anadolu ve  Karadeniz bölge temsilciliğini başarı ile sürdürmektedir.
 
Firmamız iş akışları , özel bir yazılım sayesinde online olarak takip edilebilmekte ve müşterilerimiz tarafından da kullanılabilir hale getirilmiştir. 
 
Bununla beraber  ISO 9001-2000 Kalite Yönetimi Sistemi Programına dahil olunmuş ve başarı ile tamamlanarak, standardın kurallarına göre şirket yapılanması sağlanmış , TSE standartlarına uygun teknik servis birimi oluşturulmuş ve İş güvenliği yasalarına göre fiziki şartları sağlayarak uluslar arası standartları kendine ilke edinmiştir.
 
Firmamız Arı Medikal Tıbbı Gereçler San.ve Tic.Ltd.Şti. 2013 yılından itibaren patentli ARILAB markası ile logo değişimine gitmiş ve  ticari faaliyetlerine devam etmektedir.